AKTUALNO列I

Otwarte Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego w P造waniu 31.05.-01.06.2019. - SZCZECIN

Miejski Klub P造wacki i Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie oraz Zachodniopomorski  Okr璕owy Zwi您ek P造wacki  byli organizatorami "Otwartych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w P造waniu", które rozegrane zosta造 na P造walni Olimpijskiej " Floating Arena" w Szczecinie.
   Na 50-metrowym basenie rywalizowa這 151 zawodników z 12 klubów p造wackich. Barwy Neptuna i miasta Stargard reprezentowa這 13 zawodników: Zuzanna JAGODZI垶KA, Weronika PUCIATO, Hanna CZUCZWARA, Hanna BIELENINIK, Bartosz PABICH, Adrian TURAx, Maciej SZMIT,Konrad CHUDZIK, Mateusz OLCZAK, Igor STODOLSKI, Wiktor PILIPCZAK, Karol KALAGA i Bartosz ORΜWSKI. Dla naszych p造waków z roczników 2006 i 2007(startuj帷ych PK) by豉 to pierwsza p造wacka przygoda na ...PI岊DZIESI﹗CE! Nie przeszkodzi這 to jednak w osi庵ni璚iu bardzo dobrych wyników.
   Wed逝g regulaminu zawodów medalami udekorowani zostali zawodnicy 13 i 14- letni.

Hanna CZUCZWARA - z這ty 50 m styl.dowolnym
                                   - z這ty 100 m styl. dowolnym
                                   -srebrny 200 m styl. dowolnym
                                   - br您 50 m styl. motylkowym
Igor STODOLSKI - z這ty 50 m styl grzbietowym
                             - z這ty 200 m styl. grzbietowym
                             - z這ty 50 m stylem motylkowym
                             - srebrny 50 m styl. dowolnym
Wiktor PILIPCZAK - br您 50 m styl.dowolnym
                               - br您 100 m styl. klasycznym

Starsi walczyli o miano najlepszego zawodnika w ka盥ej kategorii wiekowej (suma punktów wielobojowych z 3 startów)  Serdecznie gratulujemy!

Opiek nad zawodnikami sprawowali trener pan Zbigniew Markiewicz i instruktor pan Mateusz Drozd.

KP Neptun - 03.06.2019