AKTUALNOŚCI

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - II Runda Gorzów Wielkopolski

W dniach 15-16 czerwca 2019 roku w  "Centrum Sportowo Rekreacyjnym Słowianka" w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się " Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w Pływaniu 13 lat "
  Klub Neptun i miasto Stargard reprezentowała pięcioosobowa drużyna w składzie: Hanna CZUCZWARA, Filip GUT, Wiktor PILIPCZAK,Wojciech SMOLARCZYK i Igor STODOLSKI pod opieką instruktora Mateusza Drozda i wsparciu starszego kolegi, naszego zawodnika, Bartosza Pabicha.
  Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach indywidualnych i w sztafecie, w każdym z bloku zawodów.Pływakom przyszło walczyć o jak najlepsze wyniki w iście tropikalnych warunkach ,przy bardzo wysokiej wilgotności powietrza i wysokiej temperaturze! Nagradzani byli dyplomami do X miejsca po klasyfikacji w danej konkurencji.

Dyplomami wyróżnieni zostali

Hanna CZUCZWARA -  IX miejsce 100 m styl. motylkowym
                                    -  IX miejsce 200 m styl. grzbietowym
                                    - IX miejsce 200 m styl. zmiennym
                                    - X miejsce 100 m styl. dowolnym
Igor STODOLSKI - IV miejsce 100 m styl. grzbietowym
                              - IV miejsce 100 m styl. motylkowym
                              -V miejsce 200 m stylem grzbietowym

Po zaciętej sportowej walce, nasza sztafeta 4 x 50 m styl. zmiennym w składzie:
Igor STODOLSKI,Wiktor PILIPCZAK, Hanna CZUCZWARA i Filip GUT zajęła VII miejsce na 51 wystawionych zespołów sztafetowych, natomiast sztafeta 4 x 50 m styl. dowolnym w składzie: Igor STODOLSKI, Filip GUT, Wiktor PILIPCZAk i Hanna CZUCZWARA uplasowała się na miejscu IX.

Serdecznie gratulujemy ducha walki! BRAWO!

KP Neptun - 17.06.2019