AKTUALNOŚCI


ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ DLA GRUPY „NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA” ORAZ NOWYCH ZAWODNIKÓW – SEZON PŁYWACKI 2019/2020

      W dniu 11 września 2019 roku, rozpoczynamy nowy sezon pływacki 2019/2020, dla zawodników uczęszczających na zajęcia „Nauka i doskonalenie pływania” – grupa 5) w poprzednim sezonie oraz dla nowo przybyłych, chętnych do przystąpienia w szeregi Klubu Neptun. Pierwsze spotkania organizacyjno – treningowe odbędą się w dniu 11.09.2019 roku (środa), godzinach 18.15 – 19.00 i 19.00 – 19.45..
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem przystąpienia do klubu, mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci oraz jakość prowadzonych zajęć, jak również w trosce o naszych zawodników, którzy przystąpili do klubu i są zawodnikami, spotkanie zostało podzielone na dwie części, odbędzie się wg poniższego  scenariusza:
 
SPOTKANIE ORGANIZACYJNO – TRENINGOWE
W DNIU 11.09.2019 roku:
 
1. godzina 18.15 – 19.00: uczestniczą zawodnicy Grupy 5 (wg numeracji grup z sezonu 2018/2019):
- zawodnicy, dzieci które uczęszczały na zajęcia w minionym sezonie. Podczas zajęć dokonany zostanie podział na poszczególne podgrupy w zależności od umiejętności pływackich dziecka. Zawodnikom, których umiejętności będą na  odpowiednim poziomie, zostaną zaproponowane zajęcia w grupie treningowej, która realizuje zajęcia w inne dni, o innych godzinach.
 
2. godzina 19.00 – 19.45: nowo przybyli, chętni do przystąpienia w szeregi Klubu Neptun
a) uczestniczą nowo przybyli, dzieci, które pragną przystąpić do Klubu, stać się zawodnikiem Klubu Neptun, uczyć się pływać, doskonalić wcześniej nabyte umiejętności i rozwijać się w dyscyplinie sportowej – PŁYWANIE.
Podczas zajęć dokonany zostanie podział na poszczególne podgrupy w zależności od umiejętności pływackich dziecka. Zawodnikom, których umiejętności będą na  odpowiednim poziomie, zostaną zaproponowane zajęcia w grupie treningowej, która realizuje zajęcia w inne dni, o innych godzinach.
 
3. miejsce spotkania: hol oraz sala dydaktyczna SP nr 11 w części sportowej.
 
Podczas spotkania organizacyjno – treningowego, zawodnicy, dzieci uczestniczyć będą w zajęciach na pływalni, natomiast z rodzicami zawodników oraz nowo przybyłych dzieci,  spotka się Prezes klubu (spotkanie w Sali dydaktycznej).
          Na wniosek kadry szkoleniowej dotychczasowe ustalenia odnośnie przystąpienia do klubu przez nowe dzieci są nieaktualne. Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do w/w scenariusza spotkania organizacyjno – treningowego.


    KP Neptun - 05.09.2019


Copyright © 2009 MKS NEPTUN w Stargardzie Szczecińskim