Aktualności
"MIKOŁAJKOWE ZAWODY KP NEPTUN "
1576058323.JPG
              Po długiej przerwie, zawodnicy Neptuna zaprezentowali swoje umiejętności pływackie rodzicom, rodzeństwu i  zaproszonym członkom rodzin, na macierzystej pływalni! Pierwsze zawody pływackie na pływalni szkoły Podstawowej nr 11 im. Noblistów Polskich, zorganizowane zostały pn. „MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE”  i przeprowadzone  w dniu 08 grudnia 2019 roku. Udział w nich zadeklarowało przeszło 70 zawodników ze wszystkich grup treningowych.

Zgodnie z Komunikatem organizacyjnym zawodów pływackich pn. . „MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE” najmłodsi zawodnicy (rocznik 2015 – 2011) rywalizowali na dystansie 25 m stylem dowolnym, zawodnicy starsi (rocznik 2010 – 2009) na dystansie 50 m stylem dowolnym. Natomiast zawodnicy (rocznik 2008 – 1999) na dystansie 100 m stylem zmiennym. Każdy uczestnik zawodów otrzymał dyplom, najlepsi otrzymali medale.

Podczas końcowej dekoracji ,wyróżniającym się zawodnikom Klubu Neptun, wręczone zostały zestawy sportowo elektroniczne (Germini) przez przedstawiciel Provident Polska SA – Panią Magdalenę TALAREK.

Dziękujemy serdecznie!

 Wyróżnienia odebrali:

- Bartosz MALINOWSKI

- Adrian TURAŁA

- Igor STODOLSKI

- Karol KALAGA

- Jeremi MAŁYSZ

Zwieńczeniem pływackich zmagań było odebranie pamiątkowego medalu oraz słodkiej niespodzianki z rąk Mikołaja i jego pomocnika!

Komunikat z zawodów zamieszczony został w zakładce "Komunikat Zawodów KP Neptun”

Zarząd Klubu „Neptun” składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie rozegranych zawodów. W szczególny sposób kierujemy słowa podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w zabezpieczenie i obsługę zawodów, komisji sędziowskiej, obsłudze sekretariatu zawodów, Pani Agnieszce Jagodzińskiej za wypisanie dla wszystkich uczestników Dyplomów, Paniom wspomagających pracę w biurze zawodów oraz naszym zawodnikom, którzy służyli pomocą podczas rozgrywanych zawodów (Szymon MASŁOCHA i Wojciech SMOLARCZYK).

W imieniu zawodników, dziękujemy Państwu Karolinie i Rafałowi ZGIEP, za podarowanie słodkości, którymi, podczas zmagań pływackich, Mikołaj obdarowywał zawodników i kibiców!

 

KP Neptun 11.12.2019 r. 10:58
Zebranie nadzwyczajne Klubu MKS „Neptun” - 11 grudnia 2019 roku
W dniu 11 grudnia 2019 roku o godzina 18.15 w pierwszym terminie a w przypadku braku kworum o godzinie 18.30 w drugim terminie, w Sali nr 105B (Kawiarenka, I piętro, część sportowa) Szkoła Podstawowa nr 11 im. Noblistów Polskich, os. Zachód B 15, Stargard, odbędzie się Zebranie nadzwyczajne Klubu MKS „Neptun”.
Prawo do czynnego udziału w Zebranie nadzwyczajne Klubu, ma każdy członek Klubu, który ma uregulowane składki członkowskie na dzień 10.12.2019r.. Członków Klubu, którzy nie ukończyli 16 roku życia, zgodnie z §10 pkt.2 reprezentuje rodzic – prawny opiekun.
Głównym punktem Zebrania nadzwyczajnego jest zmiana nazwy klubu z MKS „Neptun” (Międzyszkolny Klub Sportowy) na KP Neptun (Klub Pływacki), zatwierdzenie Statutu klubu (podyktowane zmianą nazwy klubu) oraz wolne wnioski.
 

                                                       Zarząd
                                                          MKS „Neptun” 
MKS Neptun 10.12.2019 r. 18:19
Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej / Ogólnopolski Miting Pływacki LAGUNA CUP 2019.
1575215807.jpeg
 

   30 listopada 2019 roku na Pływalni Centrum Wodnego „Laguna” w Gryfinie, odbył się „Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej / Ogólnopolski Miting Pływacki LAGUNA CUP 2019”

   Organizatorem tej pływackiej imprezy był Uczniowski Klub Pływacki „Marlin”.

   Klub Neptun i miasto Stargard reprezentowało 31 zawodników w czterech kategoriach wiekowych (2007, 2008, 2009 , 2010 i młodsi). Każdy z nich miał prawo startu w dowolnej ilości konkurencji. Walczyli dzielnie, włożywszy w starty całe serce i nabyte umiejętności, zdobywając 43 medale (21 złotych,10 srebrnych i 10 brązowych).

Całej Drużynie, za piękną sportową walkę należą się słowa uznania i ogromne brawa. Serdecznie gratulujemy!

 

Medaliści OSW i WS /Laguna Cup 2019 

( rocz. 2007)

Karol KALAGA:

- złoty medal 50 m styl. motyl.

- złoty medal 50 m styl. grzb.
- złoty medal 50 m styl. klas.
- złoty medal 200 m styl. zmien.

- złoty medal 800 m styl. dow.

Hanna BIELENINIK:

- srebrny medal 50 m styl. motyl. 
- srebrny medal 50 m styl. grzb.

- brązowy medal 50 m styl. klas.

- brązowy medal 200 m styl. zmien.

- brązowy medal 800 m styl. dow.


( rocznik 2008)

Amelia WOŹNIAK:

- brązowy medal 50 m styl. motyl.

- brązowy medal 200 m styl. zmien.

Zuzanna CHRZAN

- brązowy medal 50 m styl. klas.

Katarzyna LASKOWSKA

- brązowy medal 400 m stylem dow.

Jeremi MAŁYSZ:
- złoty medal 50 m styl. motyl.

- złoty medal 50 m styl. grzb.
- złoty medal 50 m styl klas.

- złoty medal 200 m styl. zmien.
- złoty medal 400 m stylem dow

Maciej BAS:

- srebrny medal 50 m styl. motyl.

- srebrny medal 400 m stylem dow.

- brązowy medal 50 m styl. klas.
- brązowy medal 200 m styl. zmien.

 Maksymilian TOPORKIEWICZ

- srebrny medal 50 m styl. klas.


(rocz. 2009)

Hanna KALAGA:

- złoty medal 50 m styl. klas.
- brązowy medal 100 m styl. zmien.

Celina ORŁOWSKA:

- brązowy medal 50 m styl. motyl.

- brązowy medal 50 m styl. klas.

Adam KAPKA:

- złoty medal 50 m styl. motyl.

- złoty medal 50 m styl. grzb.

- złoty medal 50 m styl. klas.

- srebrny medal 50 m styl. dow.

Szymon JANKIEWICZ:

- złoty medal 50 m styl. dow.

- złoty medal 100 m styl. zmien.

- srebrny medal 50 styl. grzb.

- srebrny medal 50 styl. klas.

- srebrny medal 50 styl. motyl.

 
( rocz. 2010 i młodsi)

Emilia KOSTECKA:

- złoty medal 50 m styl. motyl.

- złoty  medal 50 m styl. grzb.

- złoty  medal 50 m styl. klas.
- złoty medal 50 m styl. dow.

- złoty medal 100 m styl. zmien.

Małgorzata JAKUBCZAK 

 - srebrny medal 50 m styl. motyl.

 

Najlepsza zawodniczka i zawodnik w punktacji indywidualnej

Puchar odebrali:

Emilia KOSTECKA (kat. 9 lat)

Karol KALAGA (kat.12 lat)

Jeremi MAŁYSZ (kat.11 lat)

Szymon JANKIEWICZ (kat.10 lat)

 

Opiekę nad Drużyną sprawowała kadra trenersko –instruktorska, pani Elżbieta Miecznik oraz panowie Daniel Woźniak, Mateusz Parobiec i I. Drozd przy wsparciu Rodziców.

 

    

KP Neptun 01.12.2019 r. 16:56
Arena Grand Prix Puchar Polski
1574688725.jpg
    W dniach 23-24 listopada 2019 roku na Termach Maltańskich w Poznaniu, rozegrane zostały zawody pływackie z cyklu " Arena Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu".
     Klub Neptun i miasto Stargard reprezentowało trzech zawodników : Zuzanna JAGODZIŃSKA, Bartosz
 
MALINOWSKI i Adrian TURAŁA, na co dzień trenujący pod kierunkiem trenera Pana Zbigniewa Markiewicza.
     Zawodnicy rywalizowali na dystansach 50 i 100 m stylem dowolnym, 50,100 i 200 m stylem motylkowym oraz 50,100 i 200 m stylem grzbietowym
     Padły nowe rekordy  życiowe ! Serdecznie gratulujemy.
KP Neptun 25.11.2019 r. 14:32
Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego - Runda II
1574270951.jpeg
  20  listopada 2019 roku, w Koszalinie rozegrana została II Runda Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego. Klub Neptun i miasto Stargard reprezentowało dziesięcioro młodych pływaków. Zawodnicy mieli prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych. Rywalizowali na dystansach: 200 m stylem grzbietowym i zmiennym, 100 m stylem motylkowym i dowolnym oraz 50 m stylem klasycznym, zdobywając sześć medali (2 złote, 3 srebrne i 1 brązowy) oraz ustanawiając  kilka rekordów życiowych.
     Opiekę nad Drużyną sprawował trener prowadzący Pan Zbigniew Markiewicz. Serdecznie gratulujemy!

        Medaliści GP Koszalin

Hanna CZUCZWARA - Srebro (100 m stylem motylkowym)
                                     - Brąz (200 m stylem grzbietowym)
Igor STODOLSKI - Złoto (200 m stylem grzbietowym)
                  - Srebro ( 100 m stylem dowolnym)
Karol KALAGA -Złoto (200 m stylem zmiennym)
                            - Srebro (50 m stylem klasyczym)
KP Neptun 20.11.2019 r. 18:29
Festiwal Pływania KINDER + SPORT Sprint CUP 2019
1573567950.jpeg
   W ubiegłą sobotę 9 listopada, zawodnicy Neptuna uczestniczyli w  sportowej imprezie pn. "Festiwal Pływania KINDER + SPORT Sprint CUP 2019".
   Organizatorem tej pływackiej imprezy byli: Kinder + Sport,Urząd Miejski w Szczecinie, Miejski Klub Pływacki Szczecin, Grupa Bono oraz 5Styl.
   W zawodach prawo startu mieli zawodnicy w rocznikach 2009, 2008. 2007 i 2006.Wystartowali w dwóch konkurencjach indywidualnie i sztafecie, a areną tych zmagań pływackich była oczywiście Pływalnia Olimpijska " Floating Arena".
   Ambicja, ciężka praca i waleczne serca naszych zawodników przyczyniły się do zdobycia 14 medali w wyścigach indywidualnych i 2 w wyścigach sztafet.
   Opiekę nad Drużyną Neptuna sprawowali instruktorzy, pan Daniel Woźniak, Mateusz Parobiec i I. Drozd

    MEDALIŚCI FESTIWALU PŁYWACKIEGO KINDER + SPORT Sprint CUP 2019

 

ZŁOTO:

- Jeremi MAŁYSZ r. 2008: 50 m st. klasycznym (kat. 10-11 lat);

- Jeremi MAŁYSZ r. 2008: 100 m st. zmiennym (kat. 10-11 lat);

- Hanna CZUCZWARA r. 2006: 100 m st. zmiennym (kat. 12-13 lat).

 

SREBRO:

- Hanna BIELENINIK r. 2007: 50 m st. grzbietowym (kat. 12-13 lat);

- Filip GUT r. 2006: 50 m st. dowolnym (kat. 12-13 lat);

- Wiktor PILIPCZAK r. 2006: 50 m st. klasycznym (kat. 12-13 lat);

- Karolina OLWERT r. 2008: 100 m st. dowolnym (kat. 10-11 lat);

- Sztafeta Mężczyzn 4 x 50 m st. dowolnym, w składzie: Jeremi MAŁYSZ, Wiktor PILIPCZAK, Karol KALAGA i Filip GUT.

 

BRĄZ:

- Filip GUT r. 2006: 50 m st. grzbietowym (kat. 12-13 lat);

- Karol KALAGA r. 2007: 50 m st. motylkowym (kat. 12-13 lat);

- Karol KALAGA r. 2007: 100 m st. zmiennym (kat. 12-13 lat);

- Maksymilian TOPORKIEWICZ r. 2008: 50 m st. klasycznym (kat. 10-11 lat);

- Maksymilian TOPORKIEWICZ r. 2008: 100 m st. dowolnym (kat. 10-11 lat);

- Katarzyna LAKOWSKA r. 2008: 100 m st. dowolnym (kat. 10-11 lat);

- Amelia WOŹNIAK r. 2008: 50 m st. motylkowym (kat. 10-11 lat);

- Sztafeta Kobiet 4 x 50 m st. dowolnym, w składzie: Katarzyna LAKOWSKA, Zuzanna CHRZAN, Hanna BIELENINIK, Hanna CZUCZWARA
KP Neptun 12.11.2019 r. 15:12
Wiecej informacji w dziale archiwum
 
Wspierają nas:






Klub Pływacki Neptun Stargard Copyright © 2019