Stargard, dnia 05 grudnia 2021 roku.
 
 
KOMUNIKAT
„Mikołajkowe zawody pływackie”
05 grudnia 2021r.
Pływalnia Szkoły Podstawowej Nr 11
 
 - 100 m st. zmiennym (Grupa B – rocznik 2006)
a) Chłopcy:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Wojciech MALKO
2006
1:11,55
 
- 100 m st. zmiennym (Grupa C – rocznik 2007)
a) Dziewczęta:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Hanna BIELENINIK
2007
1:14,37
II
Julia WARSIŃSKA
2007
1:20,98
 
b) Chłopcy:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Bartosz ORŁOWSKI
2007
1:23,81
II
Maksymilian WYRWICZ
2007
1:30,96
 
- 100 m st. zmiennym (Grupa D – rocznik 2008)
a) Dziewczęta:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Zuzanna CHRZAN
2008
1:14,78
II
Amelia WOŹNIAK
2008
1:19,47
III
Katarzyna LASKOWSKA
2008
1:22,13
IV
Karolina OLWERT
2008
1:27,63
 
b) Chłopcy:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Szymon MASŁOCHA
2008
1:07,81
II
Maksymilian TOPOKIEWICZ
2008
1:18,84
 
- 100 m st. zmiennym (Grupa E – rocznik 2009)
a) Dziewczęta:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Oliwia ŚWIĄTKIEWICZ
2009
1:24,78
II
Celina ORŁOWSKA
2009
1:25,44
 
b) Chłopcy:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Adam KAPKA
2009
1:14,13
II
Gromosław PUSZCZEWICZ
2009
1:31,24
III
Bartosz CISZONEK
2009
1:31,85
IV
Szymon GOSTOMCZYK
2009
1:41,28
V
Arkadiusz KISICKI
2009
1:44,05
VI
Kamil ZAGOZDYN
2009
1:55,24
 
- 50 m st. dowolnym (Grupa F – rocznik 2010)
a) Dziewczęta:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Syndia PILIPCZAK
2010
0:37,50
II
Małgorzata JAKUBCZAK
2010
0:37,85
III
Nela ŁUKASZUK
2010
0:39,44
 
b) Chłopcy:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Filip JUCHNIEWICZ
2010
0:36,03
II
Miłosz WOŹNICA
2010
0:37,94
III
Eryk ARNING
2010
0:40,65
IV
Marek BETKE
2010
0:41,08
 
- 50 m st. dowolnym (Grupa G – rocznik 2011)
a) Dziewczęta:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Hanna DOMARADZKA
2011
0:36,74
II
Lena CZAJKA-ROŻEK
2011
0:38,44
III
Zuzanna ŻMUDZKA
2011
0:39,09
IV
Zofia WOJCIECHOWSKA
2011
0:53,50
V
Maja OLCHOWY
2011
1:02,60
VI
Magdalena MATUSIAK
2011
1:07,84
 
b) Chłopcy:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Mateusz HIRNIAK
2011
0:42,06
II
Mirosław SMOLARCZYK
2011
0:44,50
III
Jan KONOPEŁKO
2011
1:16,60
 
- 25 m st. dowolnym (Grupa H – rocznik 2012)
a) Dziewczęta:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Klaudia LASKOWSKA
2012
0:20,26
II
Nina OLSZEWSKA
2012
0:20,40
 
b) Chłopcy:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Wojciech BETKE
2012
0:17,88
II
Tomasz JAKUBCZAK
2012
0:18,72
III
Adrian PIETRZAK
2012
0:23,68
IV
Mikołaj BARTKOWIAK
2012
0:30,13
V
Antoni ZOFIŃSKI
2012
0:33,16
VI
Alex ŚMIGIELSKI
2012
0:36,94
VII
Bartosz OLCZAK
2012
0:37,44
 
- 25 m st. dowolnym (Grupa I – rocznik 2013)
a) Dziewczęta:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Amelia TRUSZKOWSKA
2013
0:24,99
II
Aleksandra MACIEJEWSKA
2013
0:27,65
III
Julia SZYMAŃSKA
2013
0:28,27
IV
Nikola MEIER
2013
0:28,85
V
Lena KOPACZEWSKA
2013
0:29,56
VI
Sandra PIECHOCKA
2013
0:31,25
VII
Justyna DUK
2013
0:33,94
VIII
Martyna MATECKA
2013
0:40,66
 
b) Chłopcy:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Miłosz JUCHNIEWICZ
2013
0:19,22
II
Przemysław SAWICKI
2013
0:26,83
III
Michał STENCEL
2013
0:26,84
IV
Emil TELICZAN
2013
0:28,64
V
Xawery WIĘCKOWSKI
2013
0:30,19
VI
Maksym MARYSHEV
2013
0:32,20
VII
Maksymilian KOPEĆ
2013
0:32,71
VIII
Natan HES
2013
0:32,93
IX
Kornel BOREK
2013
0:34,41
 
- 25 m st. dowolnym (Grupa J – rocznik 2014)
a) Dziewczęta:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Kinga ZAJĄC
2014
0:30,29
II
Antonina ROGACKA
2014
0:32,34
III
Antonina WOŁOSZYN
2014
0:33,08
IV
Hanna SZYSZLAK
2014
0:37,00
 
b) Chłopcy:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Mikołaj WYRWICZ
2014
0:30,80
II
Ksawery WASZAK
2014
0:39,75
III
Leonard WDZIĘCZNY
2014
0:40,28
 
- 25 m st. dowolnym (Grupa L – rocznik 2016)
a) Dziewczęta:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Maja ŻMUDZKA
2016
0:46,25
II
Barbara ZAJĄC
2016
1:01,08
III
Zofia ROGACKA
2016
1:25,90
IV
Aleksandra MEIER
2016
1:30,95
 
b) Chłopcy:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Kacper DUK
2016
1:23,70
 
- 25 m st. dowolnym (Grupa Ł – rocznik 2017)
a) Dziewczęta:
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
ROCZNIK
wynik
I
Zofia ZGIEP
2017
1:18,47
 


 
 
Wspierają nas:






Klub Pływacki Neptun Stargard Copyright © 2019