Stargard, dnia 02 lutego 2020r.
 
 
KOMUNIKAT KOŃCOWY
 „STARGARDZKA LIGA PŁYWACKA EDYCJA 2019/2020”
I Runda – 02 lutego 2020 roku,
Pływalnia Szkoły Podstawowej nr 11
 
Dziewczęta rocznik 2013 – 25 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Amelia TRUSZKOWSKA
0:39,25
54
II
Sandra PIECHOCKA
0:40,36
52
 
Chłopcy rocznik 2013 – 25 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Miłosz JUCHNIEWICZ
0:29,74
54
 
Dziewczęta rocznik 2012 – 25 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Nina OLSZEWSKA
0:28,75
54
II
Klaudia LASKOWSKA
0:35,00
52
 
Chłopcy rocznik 2012 – 25 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Tomasz JAKUBCZAK
0:26,84
54
II
Adrian PIETRZAK
0:26,97
52
III
Mieszko BRUMIRSKI
0:42,60
50
IV
Alan GRACJASZ
1:02,03
49
 
Dziewczęta rocznik 2011 – 25 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Lena CZAJKA - ROŻEK
0:23,78
54
II
Zuzanna ŻMUDZKA
0:25,94
52
III
Maja OLCHOWY
0:35,45
50
IV
Amelia HOSZKO
0:36,88
49
 
Dziewczęta rocznik 2010 – 50 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Emilia KOSTECKA
0:37,12
54
II
Sindia PILIPCZAK
0:44,59
52
III
Nela ŁUKASZUK
0:46,50
50
IV
Łucja GRYGORUK
0:46,84
49
V
Małgorzata JAKUBCZAK
0:46,85
48
 
Chłopcy rocznik 2010 – 50 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Filip JUCHNIEWICZ
0:45,97
54
II
Adam ŚWIĄDER
0:49,44
52
III
Kamil URBAŃSKI
1:25,40
50
 
Dziewczęta rocznik 2009 – 50 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Hanna KALAGA
0:36,53
54
II
Celina ORLOWSKA
0:37,88
52
III
Oliwia ŚWIĄTKIEWICZ
0:39,35
50
IV
Łucja ZOFIŃSKA
0:46,15
49
V
Aleksandra OLCZAK
0:51,00
48
 
Chłopcy rocznik 2009 – 50 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Szymon JANKIEWICZ
0:34,34
54
II
Adam KAPKA
0:34,91
52
III
Gromosław PUSZCZEWICZ
0:40,81
50
IV
Franciszek BRUMIRSKI
0:41,28
49
 
Dziewczęta rocznik 2008 – 100 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Katarzyna LASKOWSKA
1:15,10
54
II
Amelia WOŹNIAK
1:20,81
52
III
Joanna DROZD
1:28,85
50
 
Chłopcy rocznik 2008 – 100 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Jeremi MAŁYSZ
1:06,13
54
II
Maksymilian TOPORKIEWICZ
1:16,43
52
III
Maksym BORCHARD
1:45,99
50
 
Dziewczęta rocznik 2007 – 100 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Hanna BIELENINIK
1:07,50
54
II
Ewelina HAJEWSKA
1:20,78
52
III
Julia WARSIŃSKA
1:26,83
50
IV
Zuzanna KANURSKA
1:40,90
49
 
Chłopcy rocznik 2007 – 100 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Karol KALAGA
1:02,56
54
II
Bartosz ORŁOWSKI
1:20,94
52
III
Maksymilian WYRWICZ
1:27,18
50
 
Dziewczęta rocznik 2006 – 100 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Hanna CZUCZWARA
1:06,34
54
 
Chłopcy rocznik 2006 – 100 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Filip GUT
1:02,53
54
II
Igor STODOLSKI
1:03,12
52
III
Wiktor PILIPCZAK
1:06,18
50
IV
Wojciech MALKO
1:09,90
49
V
Dominik FORYCKI – PELIKAN
1:25,25
48
 
Chłopcy rocznik 2005 – 100 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Mateusz OLCZAK
1:07,38
54
II
Piotr ABRAMIK
1:25,73
52
 
Dziewczęta GRUPA „A” – 100 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Zuzanna JAGODZIŃSKA
1:06,44
54
 
Chłopcy GRUPA „A” – 100 m dowolnym
MIEJSCE
Imię i Nazwisko
wynik
punkty
I
Bartosz MALINOWSKI
0;57,44
54
II
Kacper FRYMARKIEWICZ
1:03,12
52
 
SĘDZIA GŁÓWNY
 
/-/ Jerzy WIDONIAK
 
Wspierają nas:






Klub Pływacki Neptun Stargard Copyright © 2019