INFORMACJA - Letni Oboz Sportowo – Klimatycznego JAGNIATKÓW 2017 - 15 - 27.08.2017r.

INFORMACJA

Szanowni Państwo, zgodnie z wcześniejszą informacją przekazaną podczas zebrania organizacyjnego w sprawie „Letniego Obozu Sportowo – Klimatycznego „JAGNIATKÓW 2017”, informujemy, że wyjazd na obóz nastąpi w dniu 15 sierpnia 2017 roku.
- Miejsce i godz. zbiórki : parking przy sklepie LIDL ul. Szczecińska, godz. 9.00;
- Godzina wyjazdu: ok. 9.30

W związku z zaplanowanymi wycieczkami do „Skalnego Miasta” m.Teplice i Pragi (Czechy), przypominamy o wyposażeniu dzieci w dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Dokumenty tożsamości zostaną zdeponowane u kadry trenersko instruktorskiej.
Po przyjeździe do m. Jagniątków, zagwarantowany mamy posiłek w postaci  obiadokolacji, który zaplanowany został na godz. 17.30 – 18.00, w związku z powyższym prosimy o wyposażenie dzieci w posiłek (suchy prowiant), napoje NIEGAZOWANE, owoce, słodycze. Prosimy, aby dzieci nie zabierały Chipsów, cukierków ŻELOWYCH, napoi gazowanych, innych produktów ciężkostrawnych, które mogą zaszkodzić podczas podróży autokarem.
W przypadku pytań, wszelkich informacji udziela Prezes Klubu telefonicznie lub drogą e-mailową.

MKS Neptun 09.08.2017 r. 11:59