Archiwum aktualności
CZEGO DZIECI CHCĄ OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - Zielona Góra 3 grudnia 2017r.
Neptun1513081669.JPG
W niedzielę 3 grudnia 2017 roku  w Zielonej Górze odbyły się zawody pływackie pod nazwą „OGÓLNOPOLSKIE  ZAWODY PŁYWACKIE  DZIECI - CZEGO DZIECI CHCĄ OD  ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”
W zawodach wystartowało 21 zawodników Klubu Neptun, nad którymi opiekę sprawowali pani Katarzyna Skorupińska, oraz panowie Daniel Woźniak i I. Drozd.
Każdy z zawodników miał prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych. Odbyły się również wyścigi sztafet  4x 50 m stylem dowolnym (kat.9 lat),4x50m stylem zmiennym(kat.10 lat) i 4X100m stylem zmiennym (kat.11 lat).Nagrodzono najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY:

Kategoria 9 lat:
Maciej BAS  –   I miejsce  50 m stylem klasycznym
                           I miejsce 100 m stylem zmiennym
Zuzanna CHRZAN  – III miejsce 50 m stylem dowolnym
                                   IV miejsce 50 m stylem klasycznym
Amelia WOŹNIAK – III miejsce 100 m stylem zmiennym
                                    VI miejsce  50 m stylem grzbietowym
Katarzyna LASKOWSKA -  VI miejsce 50 m stylem klasycznym
                                              VI miejsce 100m stylem zmiennym
Maksymilian TOPORKIEWICZ -  V miejsce 50 m stylem grzbietowym

Kategoria 10 lat:
Karol KALAGA – II miejsce 100m stylem grzbietowym
                             II miejsce 100 m stylem zmiennym

Kategoria 11 lat:
Wiktor PILIPCZAK- II miejsce 100 m stylem klasycznym
                                  II miejsce 100m stylem dowolnym
Igor STODOLSKI -  II miejsce 100m stylem grzbietowym
                                 V miejsce 100m stylem zmiennym
Filip GUT – III miejsce 100m stylem grzbietowym
                     IV miejsce 100m stylem zmiennym
Hanna CZUCZWARA – II miejsce 100m stylem motylkowym
 

SZTAFETA  - 4x 50m stylem dowolnym –III MIEJSCE   (Zuzanna CHRZAN, Amelia WOŹNAK, Maksymilian TOPORKIEWICZ, Maciej BAS}

SZTAFETA -  4x100m stylem zmiennym – III MIEJSCE  (Igor STODOLSKI, Wiktor PILIPCZAK, Hanna CZUCZWARA, Filip GUT)

NAJLEPSI ZAWODNICY:
Maciej BAS  -  II MIEJSCE (kat.9 lat)
Karol KALAGA -  II MIEJSCE  (kat.10 lat)
Wiktor PILIPCZAK  - II MIEJSCE (kat. 11lat) 
MKS Neptun 12.12.2017 r. 13:14
 
Wspierają nas:






Klub Pływacki Neptun Stargard Copyright © 2019