Archiwum aktualności
Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Wieloboju Sprinterskim
Neptun1519744685.JPG
     Zawodnicy Neptuna wystartowali w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Wieloboju Sprinterskim zorganizowanym przez Uczniowski Klub Pływacki "Marlin".Wodną areną zmagań młodych pływaków był Basen sportowy CW "Laguna" w Gryfinie. Każdy zawodnik ,aby być sklasyfikowanym, musiał wystartować w czterech konkurencjach indywidualnych,a o wyniku końcowym decydowała suma czasów tych konkurencji.Po pięknej sportowej rywalizacji wyłoniono najlepszych zawodników.   http://live.megatiming.pl/starosta/2018/02_24_gryfino/wyniki.pdf 
          
               Puchary wywalczyli: 
 
  Hanna CZUCZWARA (kat.12 lat)
  Oliwia SWIĄTKIEWICZ (kat.9 lat)
  Karol KALAGA (kat.11 lat)
  Maciej BAS (kat.10 lat)


               Medaliści i wyróżnieni dyplomami:

   Syndia PILIPCZAK - III miejsce -brązowy medal  (kat. 8 lat kraul/klasyk)
   Małgorzata JAKUBCZAK -I V miejsce -dyplom  (kat.8 lat kraul/klasyk)
   Emilia KOSTECKA - IV miejsce -dyplom  (kat. 8 lat kraul/grzbiet)
   Filip JUCHNIEWICZ - II miejsce - srebrny medal (kat.8 lat klasyk /grzbiet)
   Celina ORŁOWSKA - II miejsce - srebrny medal (kat. 9 lat klasyk/ grzbiet)
   Maja NOWAK - V miejsce -dyplom (kat. 9 lat klasyk/grzbiet)
   Adam KAPKA - II miejsce - srebrny medal (kat. 9 lat kraul/ grzbiet)
   Szymon JANKIEWICZ - IV miejsce - dyplom (kat. 9 lat kraul/grzbiet)
   Antoni DOSZCZECZKO - V miejsce -dyplom (kat. 9 lat kraul/grzbiet)
   Michał TOPORKIEWICZ - IV miejsce -dyplom (kat.9 lat klasyk/grzbiet)

   Amelia WOŹNIAk - IV miejsce - dyplom (kat. 10 lat)
   Zuzanna CHRZAN - V miejsce  -dyplom (kat.10 lat)
   Katarzyna LASKOWSKA - V miejsce - dyplom (kat.10 lat)
   Jeremi MAŁYSZ - III miejsce - brązowy medal (kat. 10 lat)
   Szymon MASŁOCHA - V miejsce - dyplom (kat. 10 lat)
   Bartosz ORŁOWSKI - VI miejsce - dyplom (kat.11 lat)
   Filip GUT - II miejsce -srebrny medal (kat.12 lat)
   Wiktor PILIPCZAK - IV miejsce - dyplom (kat.12 lat)
   Igor STODOLSKI - V miejsce - dyplom (kat.12 lat)
   Jagoda NYKOŁAJCZUK -  V miejsce - dyplom ( kat.13 lat)
   Marcel BURGHARDT - II miejsce - srebrny medal (kat.13 lat)
   Nikolas WOJTYNIAK - V miejsce - dyplom (kat.13 lat)
   Mateusz OLCZAK -  VI miejsce - dyplom (kat.13 lat)

   








MKS Neptun 27.02.2018 r. 16:18
 
Wspierają nas:






Klub Pływacki Neptun Stargard Copyright © 2019