Archiwum aktualności
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat - Szczecin
    I Runda zawodów pn. "Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat ",rozegrana została w dniach 22 i 23 marca 2018 roku na Basenie Olimpijskim "Floating Arena" w  Szczecinie.Organizatorem zawodów był Zachodniopomorski Okręgowy Związek Pływacki i Miejski Klub Pływacki w Szczecinie.
    Każdy z zawodników miał prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych oraz sztafecie w każdym bloku zawodów. Pływacy Neptuna w konkurencjach indywidualnych wywalczyli osiem medali  ( 1 złoty, 3 srebrne,4 brązowe). Sztafeta mieszana 4 x 50 metrów stylem dowolnym w kategorii wiekowej 12 lat ,wywalczyła ,w pięknym stylu ,medal srebrny.

Medaliści MDMM 12,13 lat I Runda

Wiktor PILIPCZAK   -   złoty medal  (200 merów stylem klasycznym)
                                      brązowy medal (100 metrów stylem klasycznym)

Hanna CZUCZWARA   -  srebrny medal (100 metrów stylem motylkowym)
                                         srebrny medal (100 metrów stylem grzbietowym)
                                         srebrny medal (100 metrów stylem dowolnym)
                                         brązowy medal (400 metrów stylem dowolnym)

Filip GUT -  brązowy medal (100 metrów stylem motylkowym)

Igor STODOLSKI  -  brązowy medal (100 metrów stylem grzbietowym)

Sztafeta mieszana 4 x 50 metrów stylem dowolnym (kat.12 lat) w składzie:  Wiktor PILIPCZAK , Hanna CZUCZWARA , Igor STODOLSKI ,Filip GUT  -