FINAŁ GRAND PRIX WOJEWÓDZTW ZACHODNIOPOMORSKIEGO I LUBUSKIEGO - 25 maja 2018 r. SZCZECIN
Neptun1527883928.peg
    25 maja 2018 roku na Pływalni Olimpijskiej „Floating Arena” w Szczecinie odbyła się finałowa runda zawodów pływackich pn. „Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w Pływaniu”. Organizatorem  sportowej imprezy był Zachodniopomorski Okręgowy Związek Pływacki oraz MKP Szczecin.

W zawodach  brali udział zawodnicy szkół podstawowych rocznik 2005 i 2006, a każdy z nich miał prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych, Klub Neptun i miasto Stargard reprezentowało jedenastu zawodników nad którymi opiekę sprawował pan Mateusz Drozd.

Medaliści GP –Runda Finałowa

Hanna CZUCZWARA  -srebrny medal 100 m stylem motylkowym (kat 12 lat)

- srebrny medal 200 m stylem zmiennym (kat.12 lat)

Wiktor PILIPCZAK           -   srebrny medal 100 m stylem klasycznym (kat.12 lat)

Wyróżnieni  dyplomami

Wiktor PILIPCZAK               -  V miejsce 50 m stylem dowolnym (kat.12 lat)

Wojciech SMOLARCZYK    - VI miejsce 100 m stylem klasycznym  (kat.12 lat)

Po czterech rozegranych rundach, na zakończenie pływackiej imprezy, wyłoniono i nagrodzono  najlepszych zawodników

Hania Czuczwara  stanęła na II miejscu podium, odbierając dwie nagrody  za bardzo dobre starty w stylu motylkowym i w stylu zmiennym oraz Wiktor PILIPCZAK, który również  uplasował się na drugiej pozycji  i otrzymał nagrodę na bardzo dobry wynik w stylu klasycznym.

MKS Neptun 01.06.2018 r. 22:12