INFORMACJA - WYJAZD NA LETNI OBÓZ "ZAWOJA 2018".
Szanowni Państwo, zgodnie z wcześniejszą informacją przekazana podczas zebrania organizacyjnego w sprawie letniego Obozu Sportowo – Klimatycznego „ZAWOJA 201”, informujemy, że wyjazd na obóz nastąpi w dniu 17 sierpnia 2018 roku.
- Miejsce i godz. zbiórki : parking przy sklepie LIDL ul. Szczecińska, godz. 7.30;
- Godzina wyjazdu: ok. 8.00

W związku z zaplanowanym noclegiem w m. Wrocław, prosimy o spakowanie dzieci w dwie torby podróżne (np. plecak i torba podróżna). Jeden z bagaży podręcznych powinien zawierać rzeczy osobiste na dwa dni podróży oraz nocleg, środki higieny osobistej. W drugim bagażu pozostałe wyposażenie zgodnie z przekazanym wykazem. W m. Wrocław zamówiony został posiłek obiadokolacja, którą spożyjemy około godz. 19.00, w związku z powyższym prosimy o wyposażenie dzieci w posiłek (suchy prowiant), napoje NIEGAZOWANE, owoce, słodycze. Prosimy, aby dzieci nie zabierały Chipsów, cukierków ŻELOWYCH, napoi gazowanych, innych produktów ciężkostrawnych, które mogą zaszkodzić podczas podróży autokarem.
W przypadku pytań, wszelkich informacji udziela Prezes klubu telefonicznie lub drogą e-mailową.
MKS Neptun 14.08.2018 r. 11:36