Archiwum aktualności
"KOŁOBRZEG SPRINT CUP" - 13 października 2018 r.
Neptun1539612996.peg
     13 października 2018 roku na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu rozegrane zostały  zawody pływackie pod nazwą "OTWARTE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU DZIECI I MŁODZIEŻY - KOŁOBRZEG SPRINT CUP"
    W zawodach  wzięło udział 307 zawodników z 17 klubów pływackich.Klub Neptun i miasto Stargard reprezentowało 34 zawodników,każdy z nich miał prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych.Młodzi  pływacy Neptuna wywalczyli 18 medali (12 złotych, 1 srebrny i 5 brązowych).
Opiekę nad drużyną zawodników sprawowali: pani Katarzyna SKORUPIŃSKA
 i pani Magdalena ZDYBEL oraz panowie Damian MASŁOCHA i I. DROZD.

      Medaliści "KOŁOBRZEG SPRINT CUP"

KAT.12 lat
Hanna CZUCZWARA  -  złoty medal 50 m stylem dowolnym 
                                    -  srebrny medal 50 m stylem motylkowym
Igor STODOLSKI  -  złoty medal 50 m stylem  motylkowym
                              -  złoty medal 50 m stylem grzbietowym
Wiktor PILIPCZAK  -  złoty medal 50 m stylem klasycznym

KAT.11 lat
Karol KALAGA  -  złoty medal 50 m stylem motylkowym
                          -  złoty medal 50 m stylem dowolnym

KAT. 10 lat
Zuzanna CHRZAN  -  złoty medal 50 m stylem grzbietowym
                                 -  brązowy medal 50 m stylem dowolnym
Amelia WOŹNIAK   -  złoty medal 50 m stylem motylkowym 
Katarzyna LASKOWSKA -  brązowy medal 50 m stylem klasycznym
Maciej BAS  -  złoty medal 50 m stylem dowolnym
                      -  złoty medal 50 m stylem motylkowym
Maksymilian TOPORKIEWICZ - brązowy medal 50 m stylem klasycznym

KAT. 9 lat  
Hanna KALAGA - brązowy medal 25 m stylem grzbietowym
Adam KAPKA  -  złoty medal 25 m stylem klasycznym
                          -  brązowy medal 25m stylem dowolnym

KAT. 8 lat
Emilia KOSTECKA - złoty medal 25 m stylem klasycznym

         
Wyróżnienia (dyplom IV-VI m)

Jagoda NYKOŁAJCZUK  -  IV m / 50 m stylem klasycznym
                                           -  VI m / 50 m stylem dowolnym

Hanna BIELENINIK  -  VI m / 50 m stylem grzbietowym

Karolina OLWERT  -  IV m / 50 m stylem grzbietowym
Amelia WOŹNIAK  -  V m /  50 m stylem klasycznym

Wiktor PILIPCZAK  -  IV
 m/ 50 m stylem dowolnym
Wojciech SMOLARCZYK  -  IV m / 50 m stylem klasycznym
                                            -  V m / 50 m stylem dowolnym

Maksymilian WYRWICZ   -  IV m / 50 m stylem grzbietowym
Bartosz ORŁOWSKI  -  IV m / 50 m stylem motylkowym

Szymon MASŁOCHA  -  V m / 50 m stylem motylkowym
                                     -  VI m / 50 m stylem dowolnym

Celina ORŁOWSKA   -  VI m / 25 m stylem klasycznym
                                    -  VI m / 25 m stylem grzbietowym
Oliwia ŚWIĄTKIEWICZ  -  V m / 25 m stylem klasycznym
Szymon JANKIEWICZ  -  IV m / 25 m stylem klasycznym
                                       -  VI m / 25 m stylem grzbietowym
Antoni DOSZCZECZKO  -  VI m /25 m stylem grzbietowym

Emilia KOSTECKA  -  IV
 m / 25 m stylem dowolnym
Małgorzata JAKUBCZYK - V m / 25 m stylem klasycznym










                                           



MKS Neptun 15.10.2018 r. 16:16
 
Wspierają nas:






Klub Pływacki Neptun Stargard Copyright © 2019