Archiwum aktualności
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY PŁYWACKIE MŁODZIKÓW I DZIECI "Co Nam Dasz Październiku" Zielona Góra" - 21 10.2018r.
Neptun1540210749.peg
   W minioną niedzielę 21 października 2018 roku, zawodnicy Neptuna wystartowali w Ogólnopolskich  Zawodach Pływackich Młodzików i Dzieci  "Co Nam Dasz Październiku"  w Zielonej Górze.
   Dziewiętnastoosobowa drużyna naszych pływaków,pod opieką instruktorów:pani Blanki Lachowicz i pana I.Drozda oraz pana Damiana Masłochy, po pięknej sportowej rywalizacji, wywalczyla 14 miejsc na podium. Wyróżnieni dyplomami zostali również zawodnicy plasujący się na pozycjach IV-VI.

Jedną z zaplanowanych konkurencji był wyścig sztafet 4 x 50 metrów stylem dowolnym, w którym to, po pięknej sportowej walce,
I MIEJSCE wywalczyła sztafeta Neptuna w składzie:  Szymon MASŁOCHA, Maksymilian TOPORKIEWICZ, Jeremi MAŁYSZ i Maciej BAS.  Na IV MIEJSCU, tuż za podium ,stanęła druga nasza sztafeta : Kasia LASKOWSKA, Amelia WOŹNIAK, Karolina OLWERT i Zuzanna CHRZAN.
Na słowa uznania zasługuje sztafeta "Wielkich Maluchów":  Szymon JANKIEWICZ, Emilia KOSTKIEWICZ, Hanna KALAGA i Adam KAPKA. Po wspaniałej rywalizacji ze starszymi koleżankami i kolegami wywalczyła VI miejsce.BRAWO!

MKS Neptun 22.10.2018 r. 14:19