Archiwum aktualności
Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej i Wytrzymałości / Mityng Pływacki Laguna Cup 2018 - Gryfino 24 listopada 2018 r.
Neptun1543250700.peg
   24 listopada 2018 roku na basenie sportowym CW Laguna w Gryfinie odbyły się zawody  pływackie pn.
                Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej i Wytrzymałości
                                 Mityng Pływacki Laguna Cup 2018.

Zawody rozegrane zostały w kategoriach wiekowych,rocznik 2006,2007,2008,2009 i młodsi.
Każdy z zawodników miał prawo startu w dowolnej ilości konkurencji.
Drużyna Neptuna składająca się z 24 zawodników wywalczyła 40 medali(15 złotych ,14 srebrnych i 11 brązowych).
  Hanna Czuczwara i Maciej Bas otrzymali puchary dla najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej za dwa najlepsze wyniki wg klasyfikacji wielobojowej FINA. BRAWO!
Opiekę nad zawodnikami sprawowali :pani Katarzyna SKORUPIŃSKA oraz panowie Daniel WOŹNIAK, Mateusz DROZD i I. DROZD


       Medaliści OSWSiW /Laguna Cup 2018 

( rocz. 2006)

Hanna CZUCZWARA - złoty medal 50 m styl. grzb.
                                   - złoty medal 800 m styl. dow.
                                   - złoty medal 50 m styl. motyl. 
                                   - złoty medal 200 m styl. zmien.

Igor STODOLSKI  - złoty medal 50 m styl. grzb.
                              - złoty medal 50 m styl. motyl.
                              - srebrny medal 200 m styl.zmien.
                              - brązowy medal 800 m styl. dow.

Wiktor PILIPCZAK  - złoty medal 50 m styl. klasycz.
                                - srebrny medal  800 m styl. dow.
                                -brązowy medal 50 m styl.grzb.

Filip GUT - srebrny medal 50 m styl. grzb.
                - srebrny medal 50 m styl. motyl.
                - brązowy medal 200 m styl. zmien.

( rocz. 2007)

Karol KALAGA - złoty medal 50 m styl. grzb.
                         - złoty medal 50 m styl. motyl.
                         - srebrny medal 200 m styl. zmien.
                         - srebrny medal 400 m stylem dow

Bartosz ORŁOWSKI - srebrny medal 50 m styl. klas.

 ( rocznik 2008)

Amielia WOŹNIAK - złoty medal 50 m styl. motyl.

Zuzanna CHRZAN - brązowy medal 100 m styl. zmien.

Maciej BAS - złoty medal 50 m styl. dow.
                    - srebrny medal 50 m styl. motyl.
                    - brązowy medal 100 m styl. zmien.

Jeremi MAŁYSZ - złoty medal 50 m styl klas.
                           - brązowy medal 50 m styl. grzb.
                           - brązowy medal 50 m styl. motyl.

 Maksymilian TOPORKIEWICZ - brązowy medal 50 m styl. klas.

 ( rocz.2009 i młodsi)

 Emilia KOSTECKA  - złoty  medal 50 m styl. motyl.
                                - srebrny medal 50 m styl. grzb.
                                - srebrny medal 50 m styl.dow.
                                - srebrny medal 100 m styl. zmien.

Hanna KALAGA  - złoty medal 50 m styl. klas.
                            - brązowy medal 50 m stylem grzb.

Oliwia ŚWIĄTKIEWICZ - brązowy medal 50 m styl dow.

Adam KAPKA  - złoty medal 50 m styl.klas.
                        - srebrny medal 50 m styl.motyl.
                        - srebrny medal  100 m styl. zmien.
                        - brązowy medal 50 m styl. grzb.

Szymon JANKIEWICZ -  srebrny medal 50 m styl. dow.


                                

               



MKS Neptun 26.11.2018 r. 17:45
 
Wspierają nas:






Klub Pływacki Neptun Stargard Copyright © 2019