OBÓZ ZIMOWY "BYDGOSZCZ 2019"
Neptun1545325061.jpg
     Organizowany jest sportowy obóz zimowy dla członków Klubu w miejscowości BYDGOSZCZ, na bazie obiektów sportowych CWZS Zawisza Bydgoszcz (www.zawisza.bydgoszcz.pl).
     Planowany termin obozu 03.02. – 09.02. 2019 roku, planowany koszt całkowity Obozu, przy pełnej obsadzie (40 uczestników) zamknie się w kwocie 1.100,00 zł od osoby.
     Podczas obozu do naszej dyspozycji będzie autokar, którym będziemy podróżować, z firmy transportowej Przewozu Pasażerskie Krzysztof Dąbek „DĄBEK”.
     Zakwaterowanie w Hotelu Zawisza ** w pokojach 3 osobowych Standard (łazienka, szafka, łóżka, TV LCD, wi-fi). Posiłki podawane w jadalni w tym samym budynku. Pełne wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, obiad porcjowany, kolacja częściowo w formie bufetu. Dokonaliśmy rezerwacji dla 40 osób (łącznej ilości uczestników).
     Do naszej dyspozycji będą wszystkie obiekty i urządzenia znajdujące się na obiektach sportowych „Zawiszy”. Ramowy program obozu obejmować będzie trening na lądzie(Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek w Bydgoszczy), zajęcia na hali sportowej i Lodowisku „Łuczniczka”. Dodatkowo zaplanowaliśmy wycieczki do Torunia i Malborka (Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego, zajęcia edukacyjne).

Szczegółowy plan obozu wraz z rozbiciem kosztów za poszczególne gwarantowane świadczenia, atrakcje, wycieczki i zajęcia przedstawimy w późniejszym terminie. Wszelkich informacji udziela Prezes MKS „Neptun” w biurze Klubu, Szkoła Podstawowa nr 11, telefonicznie (602731410) lub drogą elektroniczną (prezes@mksneptun.pl)
MKS Neptun 20.12.2018 r. 17:57