INFORMACJA !
 W dniu 23 stycznia 2019 roku, o godzinie 17.30 w Sali nr  205B (Kawiarenka I piętro, część sportowa) Szkoła Podstawowa nr 11 im. Noblistów Polskich, odbędzie się zebranie informacyjne z rodzicami dzieci – zawodników (Grupy 1,2,3 i 4).

Zebranie podzielone zostanie na dwie części, w części pierwszej omówię sprawy organizacyjne dotyczące Obozu zimowego „Bydgoszcz 2019” – dla rodziców zawodników zapisanych na wyjazd, w części drugiej przedstawię najbliższe plany, założenia treningowe oraz udział w zawodach.

W przypadku ewentualnych pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji, w miarę posiadanej wiedzy w zakresie funkcjonowania klubu, planów organizacyjnych na nadchodzący okres, a w przypadku pytań związanych z planem treningowym udzielę wyczerpujących odpowiedzi.

Zajęcia dla naszych podopiecznych w dniu zebrania, odbędą się zgodnie
z planem treningowym.

I.Drozd 21.01.2019 r. 16:11