FINAŁ GRAND PRIX WOJEWÓDZTW ZACHODNIOPOMORSKIEGO I LUBUSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWE - 24 maja 2019 r. SZCZECIN
       24 maja 2019 roku na Olimpijskiej Pływalni "Floating Arena" w Szczecinie rozegrany została "Finał  Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego Szkół Podstawowych"
      W zawodach prawo startu mieli zawodnicy urodzeni w rocznikach 2006 i 2007.Klub Neptun i miasto Stargard reprezentowało pięcioro pływaków: Hanna CZUCZWARA, Hanna BIELENINIK, Wiktor PILIPCZAK, Karol KALAGA i Bartosz ORŁOWSKI.
       Każdy z zawodników wystartował w dwóch konkurencjach indywidualnych, poprawiając swoje dotychczasowe wyniki !

Medalistami  Finału GP w Szczecinie zostali:

Hanna CZUCZWARA  - złoty medal  200 metrów stylem zmiennym
                                             - srebrny medal 50 metrów stylem dowolnym
        Karol KALAGA  -  złoty medal 200 metrów stylem zmiennym
                                    - srebrny medal 50 metrów stylem dowolnym

Dyplomami wyróżnieni zostali:

Hanna BIELENINIK - VI miejsce 50 metrów stylem dowolnym
        Bartosz ORŁOWSKI - VI miejsce 200 metrów stylem zmiennym

Hanna CZUCZWARA
 odebrała nagrodę rzeczową, plasując się na III miejscu podium wśród najlepszych kraulistów .
                                  Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Opiekę na zawodnikami sprawował pan Mateusz Drozd .

KP Neptun 27.05.2019 r. 14:55