Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat
Neptun1559331707.JPG
    W dniach 28 i 29 maja 2019 roku, na Basenie Olimpijskim "Floating Arena" w Szczecinie, rozegrane zostały "Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat "
   Klub Neptun i miasto Stargard reprezentowało czternastu zawodników. Młodzi stargardzcy pływacy wystartowali w dwóch konkurencjach  indywidualnych oraz w sztafecie, w każdym z dwóch bloków zawodów.
    Rewelacyjnie  spisał się  Jeremi MAŁYSZ, który w pięknej sportowej rywalizacji wywalczył cztery złote medale, ustanawiając jednocześnie nowe rekordy życiowe na dystansach: 200 m styl. dowolnym, 100 m styl. klasycznym, 50 m stylem motylkowym i 200 m  styl zmiennym.
    Do swojej kolekcji medali, cztery nowe krążki dołożył Maciej BAS, złoty medal na dystansie 100 m styl. dowolnym oraz trzy srebrne na dystansach 200 m stylem dowolnym, 50 m stylem motylkowym i 200 m stylem zmiennym.
       Na trzecim miejscu podium uplasowali się nasi dziesięciolatkowie, Hania KALAGA i Adaś KAPKA, zdobywając brązowe medale na dystansie 50 m stylem klasycznym.
       Dyplomami wyróżnieni zostali:
Karolina OLWERT  -  V miejsce 200 m styl,dowlnym.
Maksymilian TOPORKIEWICZ  -  VI miejsce 100 m styl. klasycznym.
Adam KAPKA  -  V miejsce 100 m styl. zmiennym.

Całej Drużynie Neptuna należą się ogromne brawa za piękną sportową rywalizację i waleczne serca. Brawo! Gratulujemy!
 Opiekę nad zawodnikami sprawowali instruktorzy, pan Daniel Woźniak i I. Drozd

KP Neptun 31.05.2019 r. 21:41