Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Pływaniu 31.05.-01.06.2019. - SZCZECIN
Neptun1559569266.peg
     Miejski Klub Pływacki i Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie oraz Zachodniopomorski  Okręgowy Związek Pływacki  byli organizatorami "Otwartych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Pływaniu", które rozegrane zostały na Pływalni Olimpijskiej " Floating Arena" w Szczecinie.
   Na 50-metrowym basenie rywalizowało 151 zawodników z 12 klubów pływackich. Barwy Neptuna i miasta Stargard reprezentowało 13 zawodników: Zuzanna JAGODZIŃSKA, Weronika PUCIATO, Hanna CZUCZWARA, Hanna BIELENINIK, Bartosz PABICH, Adrian TURAŁA, Maciej SZMIT,Konrad CHUDZIK, Mateusz OLCZAK, Igor STODOLSKI, Wiktor PILIPCZAK, Karol KALAGA i Bartosz ORŁOWSKI. Dla naszych pływaków z roczników 2006 i 2007(startujących PK) była to pierwsza pływacka przygoda na ...PIĘĆDZIESIĄTCE! Nie przeszkodziło to jednak w osiągnięciu bardzo dobrych wyników.
   Według regulaminu zawodów medalami udekorowani zostali zawodnicy 13 i 14- letni.

Hanna CZUCZWARA - złoty 50 m styl.dowolnym
                                   - złoty 100 m styl. dowolnym
                                   -srebrny 200 m styl. dowolnym
                                   - brąz 50 m styl. motylkowym
Igor STODOLSKI - złoty 50 m styl grzbietowym
                             - złoty 200 m styl. grzbietowym
                             - złoty 50 m stylem motylkowym
                             - srebrny 50 m styl. dowolnym
Wiktor PILIPCZAK - brąz 50 m styl.dowolnym
                               - brąz 100 m styl. klasycznym

Starsi walczyli o miano najlepszego zawodnika w każdej kategorii wiekowej (suma punktów wielobojowych z 3 startów)  Serdecznie gratulujemy!

Opiekę nad zawodnikami sprawowali trener pan Zbigniew Markiewicz i instruktor pan Mateusz Drozd.
KP Neptun 03.06.2019 r. 15:41