Archiwum aktualności
Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej / Ogólnopolski Miting Pływacki LAGUNA CUP 2019.
1575215807.jpeg
 

   30 listopada 2019 roku na Pływalni Centrum Wodnego „Laguna” w Gryfinie, odbył się „Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej / Ogólnopolski Miting Pływacki LAGUNA CUP 2019”

   Organizatorem tej pływackiej imprezy był Uczniowski Klub Pływacki „Marlin”.

   Klub Neptun i miasto Stargard reprezentowało 31 zawodników w czterech kategoriach wiekowych (2007, 2008, 2009 , 2010 i młodsi). Każdy z nich miał prawo startu w dowolnej ilości konkurencji. Walczyli dzielnie, włożywszy w starty całe serce i nabyte umiejętności, zdobywając 43 medale (21 złotych,10 srebrnych i 10 brązowych).

Całej Drużynie, za piękną sportową walkę należą się słowa uznania i ogromne brawa. Serdecznie gratulujemy!

 

Medaliści OSW i WS /Laguna Cup 2019 

( rocz. 2007)

Karol KALAGA:

- złoty medal 50 m styl. motyl.

- złoty medal 50 m styl. grzb.
- złoty medal 50 m styl. klas.
- złoty medal 200 m styl. zmien.

- złoty medal 800 m styl. dow.

Hanna BIELENINIK:

- srebrny medal 50 m styl. motyl. 
- srebrny medal 50 m styl. grzb.

- brązowy medal 50 m styl. klas.

- brązowy medal 200 m styl. zmien.

- brązowy medal 800 m styl. dow.


( rocznik 2008)

Amelia WOŹNIAK:

- brązowy medal 50 m styl. motyl.

- brązowy medal 200 m styl. zmien.

Zuzanna CHRZAN

- brązowy medal 50 m styl. klas.

Katarzyna LASKOWSKA

- brązowy medal 400 m stylem dow.

Jeremi MAŁYSZ:
- złoty medal 50 m styl. motyl.

- złoty medal 50 m styl. grzb.
- złoty medal 50 m styl klas.

- złoty medal 200 m styl. zmien.
- złoty medal 400 m stylem dow

Maciej BAS:

- srebrny medal 50 m styl. motyl.

- srebrny medal 400 m stylem dow.

- brązowy medal 50 m styl. klas.
- brązowy medal 200 m styl. zmien.

 Maksymilian TOPORKIEWICZ

- srebrny medal 50 m styl. klas.


(rocz. 2009)

Hanna KALAGA:

- złoty medal 50 m styl. klas.
- brązowy medal 100 m styl. zmien.

Celina ORŁOWSKA:

- brązowy medal 50 m styl. motyl.

- brązowy medal 50 m styl. klas.

Adam KAPKA:

- złoty medal 50 m styl. motyl.

- złoty medal 50 m styl. grzb.

- złoty medal 50 m styl. klas.

- srebrny medal 50 m styl. dow.

Szymon JANKIEWICZ:

- złoty medal 50 m styl. dow.

- złoty medal 100 m styl. zmien.

- srebrny medal 50 styl. grzb.

- srebrny medal 50 styl. klas.

- srebrny medal 50 styl. motyl.

 
( rocz. 2010 i młodsi)

Emilia KOSTECKA:

- złoty medal 50 m styl. motyl.

- złoty  medal 50 m styl. grzb.

- złoty  medal 50 m styl. klas.
- złoty medal 50 m styl. dow.

- złoty medal 100 m styl. zmien.

Małgorzata JAKUBCZAK 

 - srebrny medal 50 m styl. motyl.

 

Najlepsza zawodniczka i zawodnik w punktacji indywidualnej

Puchar odebrali:

Emilia KOSTECKA (kat. 9 lat)

Karol KALAGA (kat.12 lat)

Jeremi MAŁYSZ (kat.11 lat)

Szymon JANKIEWICZ (kat.10 lat)

 

Opiekę nad Drużyną sprawowała kadra trenersko –instruktorska, pani Elżbieta Miecznik oraz panowie Daniel Woźniak, Mateusz Parobiec i I. Drozd przy wsparciu Rodziców.

 

    

KP Neptun 01.12.2019 r. 16:56
 
Wspierają nas:






Klub Pływacki Neptun Stargard Copyright © 2019