"MIKOŁAJKOWE ZAWODY KP NEPTUN "
1576058323.JPG
              Po długiej przerwie, zawodnicy Neptuna zaprezentowali swoje umiejętności pływackie rodzicom, rodzeństwu i  zaproszonym członkom rodzin, na macierzystej pływalni! Pierwsze zawody pływackie na pływalni szkoły Podstawowej nr 11 im. Noblistów Polskich, zorganizowane zostały pn. „MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE”  i przeprowadzone  w dniu 08 grudnia 2019 roku. Udział w nich zadeklarowało przeszło 70 zawodników ze wszystkich grup treningowych.

Zgodnie z Komunikatem organizacyjnym zawodów pływackich pn. . „MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE” najmłodsi zawodnicy (rocznik 2015 – 2011) rywalizowali na dystansie 25 m stylem dowolnym, zawodnicy starsi (rocznik 2010 – 2009) na dystansie 50 m stylem dowolnym. Natomiast zawodnicy (rocznik 2008 – 1999) na dystansie 100 m stylem zmiennym. Każdy uczestnik zawodów otrzymał dyplom, najlepsi otrzymali medale.

Podczas końcowej dekoracji ,wyróżniającym się zawodnikom Klubu Neptun, wręczone zostały zestawy sportowo elektroniczne (Germini) przez przedstawiciel Provident Polska SA – Panią Magdalenę TALAREK.

Dziękujemy serdecznie!

Wyróżnienia odebrali:

- Bartosz MALINOWSKI

- Adrian TURAŁA

- Igor STODOLSKI

- Karol KALAGA

- Jeremi MAŁYSZ

Zwieńczeniem pływackich zmagań było odebranie pamiątkowego medalu oraz słodkiej niespodzianki z rąk Mikołaja i jego pomocnika!

Komunikat z zawodów zamieszczony został w zakładce "Komunikat Zawodów KP Neptun”

Zarząd Klubu „Neptun” składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie rozegranych zawodów. W szczególny sposób kierujemy słowa podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w zabezpieczenie i obsługę zawodów, komisji sędziowskiej, obsłudze sekretariatu zawodów, Pani Agnieszce Jagodzińskiej za wypisanie dla wszystkich uczestników Dyplomów, Paniom wspomagających pracę w biurze zawodów oraz naszym zawodnikom, którzy służyli pomocą podczas rozgrywanych zawodów (Szymon MASŁOCHA i Wojciech SMOLARCZYK).

W imieniu zawodników, dziękujemy Państwu Karolinie i Rafałowi ZGIEP, za podarowanie słodkości, którymi, podczas zmagań pływackich, Mikołaj obdarowywał zawodników i kibiców!

KP Neptun 11.12.2019 r. 10:58