"Stargardzka Liga Pływacka" Runda I - 02.02.2020.
1580737085.JPG
   Długo przyszło czekać uczniom szkół podstawowych, średnich miasta Stargard, powiatu i gminy na inaugurację zawodów pływackich pn. „STARGARDZKA LIGA PŁYWACKA Edycja 2019/2020”. Pierwsza odsłona zawodów miała miejsce na pływalni szkoły Podstawowej nr 11 im. Noblistów Polskich w dniu 02 lutego 2020 roku.

Wzięło w niej udział 56 młodych sportowców roczników 2013 – 2001
( przedszkolaków,  uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich).  Młodzi sportowcy podczas startów na dystansach 25, 50 i 100 m stylem dowolnym pokazali swoje umiejętności pływackie rodzicom, rodzeństwu i  zaproszonym członkom rodzin.

Zgodnie z Komunikatem organizacyjnym zawodów pływackich pn. „STARGARDZKA LIGA PŁYWACKA Edycja 2019/2020 – I Runda” najmłodsi zawodnicy (rocznik 2015 – 2011) rywalizowali na dystansie 25 m stylem dowolnym, zawodnicy starsi (rocznik 2010 – 2009) na dystansie 50 m stylem dowolnym. Natomiast zawodnicy (rocznik 2008 – 2001) na dystansie 100 m stylem dowolnym. Każdy uczestnik zawodów otrzymał dyplom, najlepsi otrzymali medale. Klasyfikacja medalowa prowadzona jest w dwóch grupach, pierwsza - uczniowie, którzy na co dzień trenują w KP „Neptun”, druga -  pozostali uczniowie. W punktacji indywidualnej jest jedna klasyfikacja. Komunikat z zawodów zamieszczony został w zakładce "Komunikaty Zawodów KP Neptun”.

Zarząd Klubu „Neptun” składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie rozegranych zawodów.
Podziękowania składamy wszystkim osobom zaangażowanym w zabezpieczenie i obsługę zawodów, komisji sędziowskiej, obsłudze sekretariatu zawodów, oraz naszym zawodniczkom (Zuzannie CHRZAN i Karolinie OLWERT), które służyły pomocą podczas rozgrywanych zawodów.

W imieniu zawodników, dziękujemy Państwu Sylwii i Markowi ŚWIĄTKIEWICZ, za przekazanie słodkości, które podczas dekoracji obdarowani zostali uczestnicy zawodów.

Kolejne zawody pływackie dla uczniów dzieci i młodzieży szkolnej z cyklu „STARGARDZKA LIGA PŁYWACKA Edycja 2019/2020” odbędą się w dniu 08 marca 2020 roku. Komunikat organizacyjny zawodów zamieszczony zostanie na naszej stronie w zakładce "Komunikaty Zawodów KP Neptun”.

Zapraszamy!

KP Neptun 03.02.2020 r. 14:38