Archiwum aktualności
INFORMACJA – TRENINGI I ZAJĘCIA KP „Neptun”
 W związku z wydarzeniami z ostatnich dni, związanymi z decyzjami dotyczącymi możliwości korzystania z pływalni, w wyniku działań środowiska pływackiego, zmieniono obostrzenia dotyczące uprawiania sportu kwalifikowanego – pływania.

Treningi i zajęcia dla wszystkich zawodników – członków Klubu Pływackiego NEPTUN realizowane są na dotychczasowych zasadach i zgodnie z planem treningowym.

 

 

Prosimy o przestrzeganie wszystkich wytycznych MZ, MEN, GiS dotyczących określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od nas samych zależy jak długo nasi zawodnicy będą mogli trenować, rozwijać się, podnosić własne umiejętności, osiągać wysokie wyniki podczas startu w zawodach pływackich!

 

 

 

 

Podstawa: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 października 2020 roku, zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. (Dz.U. Poz. 1829 z dnia 16.10.2020r., pkt 1) -  w § 6, a) ust. 1, pkt. 2 ppkt. b). 

19.10.2020 r. 11:22
 
Wspierają nas:


Klub Pływacki Neptun Stargard Copyright © 2019