INFORMACJA – MINI ZGRUPOWANIE „WAŁCZ 2020”, TRENINGI I ZAJĘCIA KP „Neptun”
W związku z wydarzeniami z minionego tygodnia (zwiększona ilość potwierdzonych zakażeń wirusem COVID-19), mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników, podjęliśmy decyzję o rezygnacji z planowanego Mini zgrupowania szkoleniowego „WAŁCZ 2020”.
Decyzję o rezygnacji podjęła kadra szkoleniowa prowadząca treningi z zawodnikami zakwalifikowanymi do udziału w zgrupowaniu, która jednocześnie miała przeprowadzić szkolenie i treningi w COS OPO Wałcz.
Wszystkie dokonane wpłaty, przedpłaty na poczet udziału zawodników w mini zgrupowaniu, zostaną zwrócone rodzicom (wpłacającemu) lub za zgodą rodziców zaliczone na poczet składek członkowskich. Z każdym rodzicem, wpłacającą osobą nawiążę kontakt osobisty i ustalę szczegóły dotyczące zwrotu wpłaconych środków finansowych.
Jednocześnie informuję, że treningi i zajęcia dla wszystkich grup treningowych realizowane są według obowiązującego planu treningowego.
Na dzień 08.11.2020r, pływalnia szkoły podstawowej nr 11 jest otwarta i możemy trenować, realizować zajęcia z nauki i doskonalenia pływania.
W przypadku zamknięcia pływalni, zamieszczę stosowną informację.

Proszę o przestrzeganie wszystkich wytycznych MZ, MEN, GiS dotyczących określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Również od Nas samych, zależy jak długo nasi zawodnicy będą mogli trenować, rozwijać się, podnosić własne umiejętności, osiągać wysokie wyniki podczas startu w zawodach pływackich!

Prezes KP "Neptun"
(-) Ireneusz DROZD