Archiwum aktualności
XII Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu 12-13.12.2020.
1608040571.jpeg
   W dniach 12 i 13 grudnia 2020 roku, Kołobrzeg gościł młodych pływaków na zawodach pn."XII Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu".
  Organizatorem zawodów był Miejski Klub Pływacki Kołobrzeg oraz Urząd Miasta w Kołobrzegu.
   Celem zawodów było upowszechnianie sportu pływackiego wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie utalentowanych uczestników, mających predyspozycje do uprawiania pływania.
   Prawo startu w zawodach mieli zawodnicy urodzeni w latach 2013 i młodsi, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 i starsi.Klub Neptun i nasze miasto Stargard reprezentowało 32 zawodników.
  Dwa dni zaciętej sportowej rywalizacji, w trzech blokach zawodów, zaowocowało zdobyciem 23 medali (8 złotych, 9 srebrnych i 6 brązowych)
oraz poprawieniem wyników życiowych!
       
          Serdecznie gratulujemy! Brawo!

Opiekę nad zawodnikami sprawowali instruktorzy, Panowie Daniel Woźniak, Mateusz Parobiec, Daniel Kostecki i I.Drozd

Medaliści Mistrzostw Kołobrzegu
Celina ORŁOWSKA - złoto  200 m styl. dowolnym
                                   - srebro  50 m styl. motylkowym
Oliwia ŚWIĄTKIEWICZ - złoto  100 m styl, klasycznym
                                          -brąz  50 m styl. klasycznym
Emilia KOSTECKA - srebro  50 m styl grzbietowym
                                  - srebro 100 m styl. grzbietowym 
Hanna BIELENINIK - brąz  50 m styl. motylkowym

Karol KALAGA - złoto 50 m styl. dowolnym
                            - złoto 100 m styl. grzbietowy
                            - srebro 200 m styl. dowolnym
Jeremi MAŁYSZ - złoto 100 m styl. klasycznym
                             - złoto 50 m styl. klasycznym
Adam KAPKA - złoto  50 m styl. motylkowym
                          - złoto  100 m styl. klasycznym
 Wojciech SMOLARCZYK - srebro 100 m styl. klasycznym
                                              - srebro 50 m styl. klasycznym
 Hubert BARTECKI - srebro 100 m styl. dowolnym
                                  - brąz 50 m styl. klasycznym
Szymon MASŁOCHA - srebro 50 m styl. motylkowym
Maksymilian TOPORKIEWICZ - srebro 100 m styl. klasycznym
Szymon JANKIEWICZ - brąz 200 m styl.dowolnym
Wojciech MALKO - brąz 100 m styl. dowolnym
Mateusz HIRNIAK - brąz 25 m styl. motylkowym

KP Neptun 15.12.2020 r. 14:56
 
Wspierają nas:






Klub Pływacki Neptun Stargard Copyright © 2019